Всички обяви
Работа
Строителство и ремонт
Наблюдавай

Работа в Пловдив- Инженер- автоматизация

гр. Пловдив
Публикувана на 2021-08-23 15:05:26

Работав Пловдив – Инженер Автоматизация

Top Skills Recruitment емеждународна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти сдългогодишен опит в посредничеството за работа в България и чужбина.

Нашатамисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желанатаот тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги нанашите клиенти.

За нашпартньор - голяма международна производствена компания, търсим  Инженеравтоматизация:

ОТГОВОРНОСТИ:

·        Участвав проектирането и програмирането на нови машини и разширения

·        Правидиагностика, отстранява повреди и аварии на машините

·        Отговаряза поддръжката на съоръженията в производството

·        Участвав монтажа и пускането в експлоатация на нови машини

ИЗИСКВАНИЯ:

·        Висшетехническо образование

·        Компютърнаграмотност и опит в програмиране на PC, с предимство на C/C++ или Assembler

·        Опитсъс софтуер за автоматизация - SIMATIC STEP 7 (TIA Portal) или Siemens НМІ иконфигуриране на мрежи е предимство.

КОМПАНИЯТАПРЕДЛАГА:

·        Атрактивновъзнаграждение, съобразено с опита + бонуси

·        Възможностза работа и развитие в международен екип

·        Работана 3 смени

·        Ваучериза храна

·        Допълнителназдравна осигуровка

·        Осигуренслужебен транспорт

Акотази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашатаавтобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействиетона Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерноконсултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лицензза подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лицензза администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Заповече информация: cv@topskills-bg.com/0895 600 734

Цена
Цена:     По договаряне
Top Skills Recruitment
В Prodavash.BG от 2021-08-09 17:21:03

Обяви на потребителя Top Skills Recruitment